Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi


ul. Tadeusza Kościuszki 148, 24 - 200 Bełżyce

Tel. 81 517 23 12, mail: zs2belzyce@wp.pl


„Jadwiga jest w sercu
Polski, a Polska na
każdym etapie swych
dziejów musi stwierdzić,
że była i jest w znacznej
mierze przez Jadwigę”

św. Jan Paweł IISynergia-LOGO        


W ramach stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę w dniu 17 maja 2018 roku obchodziliśmy rocznicę przyznania naszej szkole Złotego Medalu Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej za opiekę nad miejscami walki i męczeństwa nadanego przez Radę Ochrony Walk i Męczeństwa. Ponadto medale srebrne otrzymali wówczas Dyrektor Pani Cecylia Król oraz Pan Jacek Tarczyński.

 

zdjęcia z wydarzenia

 

              

 

 

             

 

    11  


Copyright Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi © 2018. All Rights Reserved.